Friday, June 3, 2016

Te prita te porta

Te prita te porta
moj te hengert mortja
pse serdhe tek unë
më le dhe pa gjumë
gjith natën të prita
deri sa hapi dita
ti mua me mashtrove
me tjeter u largove
zemren ma lendove
jetën ma shkatrrove
më ke len pa mend
moj te henkshin qent

0 comments:

Post a Comment