Saturday, December 14, 2013

Te dua te kam then

Te dua te kam then
Skam menduar per me te len
Kur me the te dashuroj
Me premtove se ste harroj.
Vajti mire kjo dashuri
Ishim te dy shume te ri
Zemren time ta kam dhuruar
Dhe gjithmone te kam dashurar
Gjithmone ti rri ne krahet e mi
Se ti je e vetmja dashuri.

By Dritan Metushaj

0 comments:

Post a Comment