Friday, March 21, 2014

Me zhgenjej dashuria

Me zhgenjej dashuria e par,luajti me mua sikur te isha nje loder dhe pastaj me holli ne kosh duke menduar qe aty merrte fund c'do gje por jo!!!Sepse vjen shum shpejt nje dit qe zoti vendose drejtesin,mallkimet e mia qe dalin nga thellsia e shpirtit dhe zemres time ate njeri do ta shkatrrojne nje dit,gjith dashuria mu k'thye ne urrejtje per ate njeri,se mendoja kurr qe do me dilte perpara kjo tradhti nga aji qe nuk e prisja,por ja qe c'do gje mun te ndodhin sot,por kjo gje ndodh kur verbohesh nga dashuria e malle qe ndjen zemra dhe shpirti per nje njeri dhe nuk arrin te shikosh dhe te kontrollosh realitetin qe ndollet per rreth teje,pas kesaj dashurie per ti dhane fun kti muhabeti une kuptova qe qenka shum gabim te duah nje njeri megjith shpirt sepse e merrka per ofendim dhe pik !!! By Dritan Metushaj

0 comments:

Post a Comment