Friday, March 21, 2014

Te dashurova une ty pa te njohur kush ishe ti !

Te dashurova une ty pa te njohur kush ishe ti,kur degjoja zerin tan gjith trupi me dridhej mua,mendoja se ti me doje dhe u zhyta ne mendime, por kurr s'me ka shku mendja se ti tallesh me zemren time,ditet shkojne e vijne por zerin tan nuk po e degjoj, te kam dashur megjith shpirt e kurr s'te harrroj,ndonjeher do te me kujtoshe e do te mbushen syt me lot,por ne krah do kesh nje tjeter e c'do gje do jen kot,se si zemra ime ti nuk do dashurosh dot !!! by Dritan Metushaj

0 comments:

Post a Comment